Newgarden Buly solárne LED svetlo guľa IP68 Ø 20cm

solarna lampa lampa Buly sférického tvaru s nabíjateľnou batériou Solárne napájané svetlo Buly LED v tvare gule so splošteným dnom je vyrobené z UV... viac informácií »
Newgarden Buly solárne LED svetlo guľa IP68 Ø 20cm
Značka: Newgarden
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
solarna lampa lampa Buly sférického tvaru s nabíjateľnou batériou Solárne napájané svetlo Buly LED v tvare gule so splošteným dnom je vyrobené z UV...

solarna lampa lampa Buly sférického tvaru s nabíjateľnou batériou Solárne napájané svetlo Buly LED v tvare gule so splošteným dnom je vyrobené z UV odolného polyetylénu. Môže byť umiestnený na podlahe terasy, na kvetinových záhonoch, na trávniku a tiež plávať v bazéne alebo jazierku a ponúka farebné aj biele osvetlenie vo farba svetla denného svetla. Batéria žiarovky sa nabíja solárnou energiou, ale je možné ju nabíjať aj pomocou dodávaného nabíjacieho kábla USB v zásuvke, takže je zabezpečená doba svietenia až 36 hodín, aj keď slnko svieti menej. Lampa je dodávaná s IR diaľkovým ovládačom, pomocou ktorého je možné pohodlne ovládať nastavenie svetla. Okrem mnohých farebných a bielych farba svetla je možné jas ovládať aj pomocou diaľkového ovládača. Svietidlo má obzvlášť dekoratívny efekt, keď je skombinované ako celok do niekoľkých žiaroviek v rôznych veľkostiach. Buly je jedným z mnohých dekoratívnych prvkov osvetlenia španielskej značky Newgarden. Okrem najrôznejších svetiel pre vnútorné i vonkajšie použitie spoločnosť vyrába aj osvetlené kvetináče a svietiaci nábytok, ktoré sa stávajú ozdobnými prvkami a sú vyrobené predovšetkým zo 100% recyklovateľného plastového polyetylénu. Tento plast je odolný voči extrémnym teplotám a odolný voči UV žiareniu, aby na slnečnom svetle nezmenil farbu. Guľová lampa Buly je tiež vybavená triedou ochrany IP68. – lítiová batéria 1 x 2 000 mAh – V závislosti od nastavenia svetla vydrží svetlo 12 až 36 hodín – Doba nabíjania 2 až 6 hodín – Vrátane 1,5 m dlhého nabíjacieho kábla a IR diaľkového ovládačaTento výnimočný produkt Newgarden Buly solárne LED svetlo guľa IP68 Ø ide kúpiť teraz tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike solárne dekoračné osvetlenie. Teraz si môžete kúpiť nové produkty zo spomínanej rubriky za najnižšiu cenu.

Akčný a v zľave produkt Newgarden Buly solárne LED svetlo guľa IP68 Ø 20cm od populárnej značky Newgarden ľahko nájdete bezpečne online trvalo výhodne! V súčasnosti v predaji od 54,90 EUR.