New Works Tense závesné LED svietidlo dĺžka 90 cm

Výrazné závesné svietidlo LED Tense vyrobené zo 100 % recyklovateľného materiálu Tyvek Závesné svietidlo Tense sa prezentuje elegantne a s určitou... viac informácií »
New Works Tense závesné LED svietidlo dĺžka 90 cm
Značka: New Works
500 EUR
Overiť dostupnosť »
Výrazné závesné svietidlo LED Tense vyrobené zo 100 % recyklovateľného materiálu Tyvek Závesné svietidlo Tense sa prezentuje elegantne a s určitou...

Výrazné závesné svietidlo LED Tense vyrobené zo 100 % recyklovateľného materiálu Tyvek Závesné svietidlo Tense sa prezentuje elegantne a s určitou ľahkosťou, ktorá vie presvedčiť v moderných obývacích izbách aj v komerčných priestoroch. Tienidlo, ktoré pozostáva z priesvitného materiálu Tyvek podobného papieru, je 100 % recyklovateľné a jeho vzdušný vzhľad pripomína jemný oblak. Inovatívna konštrukcia je osvetlená najmodernejšou technológiou osvetlenia LED. Závesné svietidlo Tense pochádza od dánskeho výrobcu svietidiel New Works, ktorého návrhy svietidiel vychádzajú zo škandinávskej histórie remeselného spracovania a materiálnosti. Dizajnéri Panter & Tourron tak vytvorili svietidlo, ktoré svojím dizajnom posúva hranice súčasného dizajnu. Tento akčný a v zľave produkt New Works Tense závesné LED je dostupný aktuálne u nás v známej sekcii závesné svietidlá! Pripravili sme pre vás nové produkty z tejto populárnej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, pozrite sa tiež na viac výrobkov od značky New Works. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov populárny výrobca New Works vás obohatí o kvalitné produkty. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Kvalitný tovar New Works Tense závesné LED svietidlo dĺžka 90 cm od spoločnosti s úžasnou reputáciou New Works jednoducho môžete zohnať aktuálne na našej webovej stránke výhodne. Teraz nakúpite za 500 EUR.