Nepriamo svietiace vonkajšie nástenné svetlo Pavla

Nepriame svetlo v exteriéri: exteriérové nástenné svietidlo Pavla Predný panel svietidla Pavla je vyrobený z ušľachtilej ocele, a preto exteriérové... viac informácií »
Nepriamo svietiace vonkajšie nástenné svetlo Pavla
Značka: Lindby
60 EUR
Overiť dostupnosť »
Nepriame svetlo v exteriéri: exteriérové nástenné svietidlo Pavla Predný panel svietidla Pavla je vyrobený z ušľachtilej ocele, a preto exteriérové...

Nepriame svetlo v exteriéri: exteriérové nástenné svietidlo Pavla Predný panel svietidla Pavla je vyrobený z ušľachtilej ocele, a preto exteriérové nástenné svietidlo vyzerá veľmi elegantne a prispieva k pôsobivému prostrediu. Dá sa namontovať nielen na fasády, ale takisto na iné murivo za predpokladu, že je k dispozícii príslušné elektrické pripojenie. Svetlo však môže unikať iba nepriamo hore a dole, takže sa vytvára mimoriadne pekný svetelný efekt. Používajú sa 2 žiarovky s päticou E27, pričom to môžu byť energeticky úsporné žiarovky, ale aj LED žiarovky, ktoré v porovnaní s tradičnými žiarovkami, ako napríklad klasická žiarovka, spotrebujú podstatne menej energie.
Vysoko kvalitný produkt môžete zohnať okrem iného tu u nás v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá! Získajte akčné produkty zo spomínanej kategórie za extra cenu!

Lacný produkt Nepriamo svietiace vonkajšie nástenné svetlo Pavla od známeho výrobcu Lindby je možné zakúpiť online za výhodnú cenu. Ceny už od 60 EUR.