Nemo Lampe de Marseille nástenné svietidlo, čierne

Rozsiahle nástenné svietidlo Lampe de Marseille - žiarivé z dvoch strán a flexibilne nastaviteľné Žiarovku de Marseille je možné kombinovať rôznymi... viac informácií »
Nemo Lampe de Marseille nástenné svietidlo
Značka: NEMO
820 EUR
Overiť dostupnosť »
Rozsiahle nástenné svietidlo Lampe de Marseille - žiarivé z dvoch strán a flexibilne nastaviteľné Žiarovku de Marseille je možné kombinovať rôznymi...

Rozsiahle nástenné svietidlo Lampe de Marseille – žiarivé z dvoch strán a flexibilne nastaviteľné Žiarovku de Marseille je možné kombinovať rôznymi spôsobmi, s pôsobivou flexibilitou a veľkorysým svetlom. Už jeho názov naznačuje pôvod nástennej lampy: Švajčiarsko-francúzsky architekt Le Corbusier ju navrhol na vybavenie svojho nového domu typu „Unité d’Habitation“, ktorý sa prvýkrát realizoval v roku 1947 v Marseille a do roku 1965 v iných Francúzske mestá ako aj v Berlíne prišli k realizácii. Charakteristickým znakom série svietidiel je obojstranná vyžarovacia hlava s dvoma odtieňmi. Plochý kužeľ (odporúčaný: žiarovka E27 do Ø 11 cm) ponúka široké svetlo, zatiaľ čo úzky kužeľ oproti (odporúčaný: žiarovka E27 A60) vytvára smerovaný svetelný kužeľ. Vďaka dvom otočným a otočným kĺbom na štíhlom ramene je možné dáždniky otáčať podľa želania a upravovať ich polohu v miestnosti. Svetelné zdroje sa ovládajú osobitne pomocou dvojitého spínača na konektorovom kábli.Vysoko kvalitný výrobok Nemo Lampe de Marseille nástenné svietidlo, môžete nakúpiť tiež tu na stránkach v známej kategórii nástenné svietidlá. Mrknite na zľavnené produkty zo spomínanej kategórie vo výhodnej akcii. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac osvedčených výrobkov od značky NEMO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento žiadaný produkt Nemo Lampe de Marseille nástenné svietidlo, čierne od popredného výrobcu NEMO máte možnosť dostať momentálne na webe stále výhodne. Teraz len za 820 EUR.