Nemo Fix nástenné LED svetlo up/down TRIAC biela

Často hľadaný kus dostanete už dnes u nás v rubrike nástenné svietidlá. Teraz kúpite podobné kúsky v spomínanej kategórii za super cenu!... viac informácií »
Nemo Fix nástenné LED svetlo up/down TRIAC biela
Značka: NEMO
180 EUR
Overiť dostupnosť »
Často hľadaný kus dostanete už dnes u nás v rubrike nástenné svietidlá. Teraz kúpite podobné kúsky v spomínanej kategórii za super cenu!...

Často hľadaný kus dostanete už dnes u nás v rubrike nástenné svietidlá. Teraz kúpite podobné kúsky v spomínanej kategórii za super cenu! Populárny dodávateľ NEMO vám poskytuje vysoko kvalitný sortiment Nakupujte, kým je tovar sladom. Horné a dolné vyžarujúce nástenné svietidlo LED Fix v hranatom tvare Nástenné svietidlo Fix je nenápadne navrhnutý zdroj svetla pre moderné prostredie, najmä na doplnkové a orientačné osvetlenie chodieb, predsiení, schodísk a oddychových miestností. Hliníkový kryt v tvare plochej kocky obsahuje dva moduly LED, ktorých teplé biele svetlo vyžaruje smerom nahor a nadol cez okrúhle svetelné vývody. Svetelný výstup možno v prípade potreby ovládať externe pomocou stmievačov TRIAC.

Tento akčný tovar Nemo Fix nástenné LED svetlo up/down TRIAC biela od poprednej spoločnosti NEMO pohodlne zoženiete práve teraz za skvelú cenu. Akčné ceny už od 180 EUR.