Nástenné svietidlo Royce klasické tienidlo krémové

Ušľachtilé nástenné svietidlo Royce na teplé svetlo Nástenné svietidlo Royce je prezentované v harmonických, teplých farbách a jednoduchých... viac informácií »
Nástenné svietidlo Royce klasické tienidlo krémové
Značka: Hufnagel
279,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Ušľachtilé nástenné svietidlo Royce na teplé svetlo Nástenné svietidlo Royce je prezentované v harmonických, teplých farbách a jednoduchých...

Ušľachtilé nástenné svietidlo Royce na teplé svetlo Nástenné svietidlo Royce je prezentované v harmonických, teplých farbách a jednoduchých tvaroch, ktoré z tejto nástennej lampy robia štýlový svetelný predmet na chodbách alebo v obývacích priestoroch. Polkruhové tienidlo na lampu, ktoré sa smerom dole zužuje širšie, je vyrobené z chintzu a umožňuje svetlo jemne skĺznuť do miestnosti cez krémovo zafarbené tienidlo na lampu . tienidlo na lampu z držiaka na stenu s matnou a žiarivo kontrastnou mosadzou je zachované. Táto kombinácia vyzerá veľmi vznešene a zapadá do moderných štýlov zariaďovania, ako aj do zariaďovania vo vidieckom štýle alebo starožitného prostredia. Vyrobené v Nemecku.
Tento kvalitný a žiadaný tovar Nástenné svietidlo Royce klasické tienidlo krémové ide získať práve tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii nástenné svietidlá! Teraz získate akčné produkty z tejto populárnej rubriky za úplne najnižšiu cenu. Obľúbený dodávateľ Hufnagel vám predstavuje vynikajúce produkty. Ale to nie je všetko, nebojte, máme toho viac! Pozrite sa tiež na ďalší tovar od výrobcu Hufnagel. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento veľmi žiadaný produkt Nástenné svietidlo Royce klasické tienidlo krémové od známeho popredného výrobcu Hufnagel jednoducho môžete nájsť v aktuálnej ponuke lacno. Teraz zaobstaráte len za 279,90 EUR.