Nástenné svietidlo oceľové s ohybným ramenom – Karin flex

Aký priťahujúci pozornosť vo vašej domácnosti! Nástenné svietidlo Karin flex patrí skutočne do moderného interiéru. Ideálne aj ako nočné svetlo.... viac informácií »
Nástenné svietidlo oceľové s ohybným ramenom - Karin flex
Značka: QAZQA
17 EUR
Overiť dostupnosť »
Aký priťahujúci pozornosť vo vašej domácnosti! Nástenné svietidlo Karin flex patrí skutočne do moderného interiéru. Ideálne aj ako nočné svetlo....

Aký priťahujúci pozornosť vo vašej domácnosti! Nástenné svietidlo Karin flex patrí skutočne do moderného interiéru. Ideálne aj ako nočné svetlo. Kombinácia oceľovej farby a elegantného dizajnu ho robí veľmi nadčasovým a štýlovým. Má výšku 27 cm, dĺžku 8 cm a hĺbku 9 cm. Priemer tienidla je 7,5 cm. Doska na jeho upevnenie na strop má priemer 8 cm. Svietidlo má objímku GU10 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 35 Watt). Ohybné rameno môžete nastaviť tak, ako chcete, aby ste mohli určiť, kam svetlo svieti. Táto lampa na čítanie má vypínač na prístroji. Dajte svojmu interiéru moderný vzhľad s touto Karin flex! Spot Karin je k dispozícii v rôznych tvaroch a farbách.
Lacný produkt Nástenné svietidlo oceľové s možno zakúpiť už dnes tu u nás v rubrike nastenne lampy. Teraz kúpite zľavnené produkty v spomínanej rubrike za super cenu!

Tento neodolateľný tovar Nástenné svietidlo oceľové s ohybným ramenom - Karin flex s pečaťou kvality značky QAZQA možno získať práve teraz u nás skutočne lacno. Lacno za cenu 17 EUR.