Nástenné svietidlo Mirror 20, chróm, 25 cm

Nastaviteľné nástenné svietidlo Mirror-20 s vypínačom zrkadlo svetlo Mirror-20 je pohodlným doplnkom v každom zariadení a vďaka chrómovému vzhľadu... viac informácií »
Nástenné svietidlo Mirror 20
Značka: Ideallux
100 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľné nástenné svietidlo Mirror-20 s vypínačom zrkadlo svetlo Mirror-20 je pohodlným doplnkom v každom zariadení a vďaka chrómovému vzhľadu...

Nastaviteľné nástenné svietidlo Mirror-20 s vypínačom zrkadlo svetlo Mirror-20 je pohodlným doplnkom v každom zariadení a vďaka chrómovému vzhľadu harmonizuje najmä s moderným štýlom interiéru. Môže sa napríklad použiť na doplnkové osvetlenie nad poličkou na chodbe. Okrem toho je ideálne ako zrkadlo svetlo alebo ako obrazové svetlo na prezentáciu obrazov a iného dekoratívneho vnútorného vybavenia. Hlava žiarovky s dvoma zahrnutými halogénovými žiarovkami G9 sa dá otočiť tak, aby bolo možné podľa okolností upraviť vyrovnanie výstupu svetla. – s vypínačom na nástennej konzole – vhodné pre 2 x G9s, každý s max. 40 W.
Tento unikátny produkt Nástenné svietidlo Mirror 20, chróm, 25 cm ide získať priamo tu na našich stránkach v kategórii nástenné svietidlá. Nájdite si ďalšie kúsky z tejto rubriky za internetové ceny.

Často vyhľadávaný produkt Nástenné svietidlo Mirror 20, chróm, 25 cm od spoločnosti so skvelým menom Ideallux jednoducho nájdete teraz až neuveriteľne lacno. Teraz zaobstaráte len za 100 EUR.