Nástenné svietidlo Minimal orientované na dizajn

Chromované nástenné svietidlo Minimal s veľmi moderným vzhľadom Názov Minimal si určite nevybral náhodne, pretože minimalistický výraz nástennej... viac informácií »
Nástenné svietidlo Minimal orientované na dizajn
Značka: Ideallux
90 EUR
Overiť dostupnosť »
Chromované nástenné svietidlo Minimal s veľmi moderným vzhľadom Názov Minimal si určite nevybral náhodne, pretože minimalistický výraz nástennej...

Chromované nástenné svietidlo Minimal s veľmi moderným vzhľadom Názov Minimal si určite nevybral náhodne, pretože minimalistický výraz nástennej lampy je neprehliadnuteľný. Svietidlo sa v zásade skladá iba z uhla a objímky žiarovky, ktoré smerujú nadol. Preto si svetelný zdroj zaslúži osobitnú pozornosť a je vhodné zvoliť žiarovku, ktorá zodpovedá tejto polohe a má napríklad obzvlášť veľké rozmery, ako je to v prípade žiarovky s guľovým svetlom. Tento exkluzívny kus Nástenné svietidlo Minimal orientované na môžete dostať bez ťažkostí na našich stránkach v známej rubrike nástenné svietidlá! Máme pre vás zľavnené kúsky z tejto rubriky za parádnu cenu. Slávny výrobca Ideallux obohatí vás vynikajúci sortiment.

Obľúbený a akčný produkt Nástenné svietidlo Minimal orientované na dizajn od skvelej a známej značky Ideallux možno získať u nás právě za výpredajovú cenu! Cena už od 90 EUR.