Nástenné svietidlo Mael so šnúrovým vypínačom

Klasická nástenná lampa Mael s konštrukciou vo farbe antickej mosadze Kovová konštrukcia nástennej lampy Mael je lakovaná farbou antickej mosadze,... viac informácií »
Nástenné svietidlo Mael so šnúrovým vypínačom
Značka: Lindby
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Klasická nástenná lampa Mael s konštrukciou vo farbe antickej mosadze Kovová konštrukcia nástennej lampy Mael je lakovaná farbou antickej mosadze,...

Klasická nástenná lampa Mael s konštrukciou vo farbe antickej mosadze Kovová konštrukcia nástennej lampy Mael je lakovaná farbou antickej mosadze, takže vzniká klasický vzhľad, ktorý je vhodný do príslušných obytných štýlov. Tienidlo pozostáva z opálového bieleho skla v atraktívnom tvare a po zapnutí poskytuje útulné svetlo. Priamo na konštrukcii sa nachádza praktický ťahací vypínač. Často hľadaný produkt Nástenné svietidlo Mael so šnúrovým vypínačom môžete dostať už dnes tu u nás zaradený v kategórii nástenné svietidlá! Teraz môžete kúpiť kvalitné výrobky v spomínanej kategórii za skvelú cenu! Vehlasná značka Lindby má vysoko kvalitné produkty. Urobte si radosť. Prichystali sme toho pre vás viac, preskúmajte u nás ďalší tovar od výrobcu Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vysoko kvalitný produkt Nástenné svietidlo Mael so šnúrovým vypínačom od spoločnosti s úžasnou reputáciou Lindby je k dostaniu dnes za extra cenu. Ponuky už od 39,90 EUR.