Nástenné svietidlo Kool z cementu, výška 19 cm

Vysokokvalitný kus je k dostaniu práve teraz tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike nástenné svietidlá. Máme pre vás unikátne kúsky z... viac informácií »
Nástenné svietidlo Kool z cementu
Značka: Ideallux
100 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysokokvalitný kus je k dostaniu práve teraz tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike nástenné svietidlá. Máme pre vás unikátne kúsky z...

Vysokokvalitný kus je k dostaniu práve teraz tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike nástenné svietidlá. Máme pre vás unikátne kúsky z tejto populárnej rubriky za akčnú cenu. Vertikálne otvorené nástenné svietidlo Kool s nápadným vzhľadom Nástenné svietidlo Kool je vyrobené výhradne zo sivého cementu a sleduje trend konkrétneho vzhľadu, ktorý je veľmi obľúbený ako prvok v moderných štýloch zariaďovania. Kool je navrhnutý v obdĺžnikovom tvare rovnobežnostenu. Dve žiarovky GU10 sú umiestnené vo vnútornej kovovej konzole. Vďaka tomu ich pre diváka nemožno opticky vidieť. Jeho svetlo padá von cez vertikálne otvory a vytvára prízvuk hore-dole v podobe dvoch kužeľov svetla.

Obľúbený a kvalitný tovar Nástenné svietidlo Kool z cementu, výška 19 cm od známej spoločnosti Ideallux dostanete aktuálne na webe za dobrú cenu! Výhodne za super cenu 100 EUR.