Nástenné svietidlo Kool z cementu, výška 10 cm

Nástenné svietidlo v tvare kocky Kool vyrobené z betónu na zvýrazňujúce osvetlenie Nástenné svietidlo Kool očarí interiér prízvukom hore-dole.... viac informácií »
Nástenné svietidlo Kool z cementu
Značka: Ideallux
70 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo v tvare kocky Kool vyrobené z betónu na zvýrazňujúce osvetlenie Nástenné svietidlo Kool očarí interiér prízvukom hore-dole....

Nástenné svietidlo v tvare kocky Kool vyrobené z betónu na zvýrazňujúce osvetlenie Nástenné svietidlo Kool očarí interiér prízvukom hore-dole. Svojim konkrétnym vzhľadom a minimalistickým tvarom nadväzuje na dva moderné trendy v dizajne. Telo je celé vyrobené zo sivého cementu. Iba držiak je vyrobený z kovu a je skrytý vo vnútri. Nachádza sa tu aj pätica G9. Svetlo z použitého svetelného zdroja LED je emitované vertikálnymi otvormi a vytvára na stene ozdobné kužele svetla.
Kvalitný a lacný výrobok Nástenné svietidlo Kool z cementu, výška 10 cm máte možnosť kúpiť jednoducho tu u nás zaradený v kategórii nástenné svietidlá! Mrknite na podobné produkty v spomínanej rubrike za výhodné peniaze!

Nový tovar Nástenné svietidlo Kool z cementu, výška 10 cm od nášho známeho výrobcu Ideallux máte možnosť zaobstarať práve teraz v našej ponuke lacno. Výhodne za cenu 70 EUR.