Nástenné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňového stmievateľného 9-svietidla – Pauw

Pozrite sa na toto veselé nástenné svietidlo Pauw! Za svoje meno vďačí nádhernému zvieraťu, na ktoré sa podobá. Nástenné svietidlo je vyrobené z... viac informácií »
Nástenné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňového stmievateľného 9-svietidla - Pauw
Pozrite sa na toto veselé nástenné svietidlo Pauw! Za svoje meno vďačí nádhernému zvieraťu, na ktoré sa podobá. Nástenné svietidlo je vyrobené z...

Pozrite sa na toto veselé nástenné svietidlo Pauw! Za svoje meno vďačí nádhernému zvieraťu, na ktoré sa podobá. Nástenné svietidlo je vyrobené z ocele v čiernej farbe. Má výšku 60 cm, hĺbku 11 cm a dĺžku 103 cm. Montážna doska má priemer 15 cm a výšku 4,5 cm. Páv sa dodáva vrátane šnúry (150 cm) a zástrčky. Pauw má nevymeniteľné LED osvetlenie. So svetelným výkonom 3 000 Kelvinov a 260 lúmenov. Nástenné svietidlo vydrží v priemere 30 000 hodín horenia. Lampa je stmievateľná pomocou 3-stupňového stmievača, čo znamená, že jedným stlačením vypínača získate 100% (funkčné) svetlo. Druhýkrát získate 60% a tretíkrát 30% (náladové osvetlenie). Intenzitu svetla si tak môžete sami ľahko určiť. Veselé nástenné svietidlo, ktoré sa perfektne hodí do predsiene, (detskej) spálne alebo obývačky. Skutočná vzpruha pre váš interiér! Tento unikátny produkt dá sa zaobstarať teraz tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii nastenne lampy. Preskúmajte podobné produkty z tejto kateógrie za extra cenu! Obľúbený dodávateľ Trio Leuchten pre vás vyrába prvotriedny tovar. Pozrite so sami. Možno hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! Mrknite tiež na ďalšie vybrané produkty od značky Trio Leuchten. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený produkt Nástenné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňového stmievateľného 9-svietidla - Pauw od poprednej spoločnosti Trio Leuchten možno nájsť aktuálne na našej webovej stránke v zľave. Ponuka od 199 EUR.