Nástenné svietidlo bronzové s ohybným ramenom – Karin flex

Aký priťahujúci pozornosť vo vašej domácnosti! Nástenné svietidlo Karin flex patrí skutočne do moderného interiéru. Ideálne aj ako nočné svetlo.... viac informácií »
Nástenné svietidlo bronzové s ohybným ramenom - Karin flex
Značka: QAZQA
19 EUR
Overiť dostupnosť »
Aký priťahujúci pozornosť vo vašej domácnosti! Nástenné svietidlo Karin flex patrí skutočne do moderného interiéru. Ideálne aj ako nočné svetlo....

Aký priťahujúci pozornosť vo vašej domácnosti! Nástenné svietidlo Karin flex patrí skutočne do moderného interiéru. Ideálne aj ako nočné svetlo. Kombinácia bronzovej farby a elegantného dizajnu ho robí veľmi nadčasovým a štýlovým. Má výšku 27 cm, dĺžku 8 cm a hĺbku 9 cm. Priemer tienidla je 7,5 cm. Doska na jeho upevnenie na strop má priemer 8 cm. Svietidlo má objímku GU10 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 35 Watt). Ohybné rameno môžete nastaviť tak, ako chcete, aby ste mohli určiť, kam svetlo svieti. Táto lampa na čítanie má vypínač na prístroji. Dajte svojmu interiéru moderný vzhľad s touto Karin flex! Spot Karin je k dispozícii v rôznych tvaroch a farbách.Tento zľavnený kus Nástenné svietidlo bronzové s ohybným ramenom – Karin flex dá sa zaobstarať práve teraz na našom webe zaradený v sekcii nastenne lampy! Získajte iné produkty z tejto rubriky jednoducho online! Populárna značka QAZQA predáva skvelé produkty Prichystali sme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete viac výrobkov od značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Akčný produkt Nástenné svietidlo bronzové s ohybným ramenom - Karin flex od spoločnosti s popredným postavením na trhu QAZQA je možné získať momentálne na našich stránkach za super cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 19 EUR.