Nástenné svietidlo Ballon so zástrčkou 1-pl mosadz

Elegantné nástenné svietidlo Ballon v saténovej mosadze Tvarovo zakrivené nástenné svietidlo Ballon je vyrobené z elegantnej a saténovej mosadze.... viac informácií »
Nástenné svietidlo Ballon so zástrčkou 1-pl mosadz
Značka: Herstal
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantné nástenné svietidlo Ballon v saténovej mosadze Tvarovo zakrivené nástenné svietidlo Ballon je vyrobené z elegantnej a saténovej mosadze....

Elegantné nástenné svietidlo Ballon v saténovej mosadze Tvarovo zakrivené nástenné svietidlo Ballon je vyrobené z elegantnej a saténovej mosadze. Sférické a saténové sklenené tienidlo v tvare balónika v opálovej bielej farbe vytvára harmonický kontrast a bolo tiež inšpiráciou za menom. Nástenné svietidlo Ballon je možné použiť rôznymi spôsobmi, či už ako doplnkový zdroj svetla v obývacej izbe alebo ako osvetlenie postele v spálni. Praktický vypínač je integrovaný priamo do pripojovacieho kábla a zaisťuje pohodlnú obsluhu. Samotný kábel je dlhý 2 m a je užitočný pri dosahovaní najbližšej elektrickej zásuvky. Tento najpredávanejší kus Nástenné svietidlo Ballon so zástrčkou 1-pl možno získať ľahko tu na našom webe umiestnený v sekcii nástenné svietidlá. Teraz kúpite ešte iné produkty v spomínanej kategórii za internetové ceny! Obľúbený dodávateľ Herstal poskytuje skvelé produkty. U nás vám ponúkneme viac, u nás nájdete viac vybraných výrobkov značky Herstal. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento exkluzívny kus Nástenné svietidlo Ballon so zástrčkou 1-pl mosadz od spoločnosti so zárukou kvality Herstal pohodlne dostanete aktuálne na webe extra výhodne! Teraz si môžete kúpiť za 139,90 EUR.