Nástenné svietidlo Art Deco zlaté 2-žiarovkové – metla

Páni, čo je to za pútavú metlu! Toto nástenné svietidlo je ideálne do haly, obývacej izby alebo spálne. Vďaka svojej zlatistej farbe pôsobí hrejivo... viac informácií »
Nástenné svietidlo Art Deco zlaté 2-žiarovkové - metla
Značka: QAZQA
74,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Páni, čo je to za pútavú metlu! Toto nástenné svietidlo je ideálne do haly, obývacej izby alebo spálne. Vďaka svojej zlatistej farbe pôsobí hrejivo...

Páni, čo je to za pútavú metlu! Toto nástenné svietidlo je ideálne do haly, obývacej izby alebo spálne. Vďaka svojej zlatistej farbe pôsobí hrejivo a je mimoriadne atraktívna. Nástenné svietidlo je vyrobené z ocele a je povrchovo upravené zlatom / mosadzou. Má hĺbku 24 cm, dĺžku 16 cm a výšku 30 cm. Montážna doska má výšku 2,5 cm a priemer 11 cm. Metlu môžete dokončiť dvoma zdrojmi svetla, každý s objímkou E27. Nezabudnite si ich objednať zvlášť. Pretože má dva svetelné body, dáva svetlo zhora aj zdola. Na stene tak vznikne krásny efekt žehlenia. Nástenné svietidlo je stmievateľné externým stmievačom, nie je súčasťou balenia. Obohaťte svoj interiér nástennou lampou Broom!Zľavový tovar Nástenné svietidlo Art Deco zlaté 2-žiarovkové – máte možnosť nakúpiť práve tu na našom webe v populárnej kateogrii nastenne lampy! Zaobstarajte si ešte ďalšie kusy v spomínanej kategórii za akčnú cenu. Obľúbený výrobca QAZQA pre vás vyrába špičkové výrobky.

Unikátny produkt Nástenné svietidlo Art Deco zlaté 2-žiarovkové - metla od dodávateľa s dlhou históriou QAZQA pohodlne získate tu a teraz navždy výhodne! Akčná cena 74,95 EUR.