Nástenné svietidlo Art Deco čierne s velúrovým tienidlom – Stacca

Art deco dotyk vo vašom interiéri, to je táto Stacca. Toto nástenné svietidlo je ideálne na to, aby dalo vašej stene moderný vzhľad. Jedná sa o... viac informácií »
Nástenné svietidlo Art Deco čierne s velúrovým tienidlom - Stacca
Značka: QAZQA
54 EUR
Overiť dostupnosť »
Art deco dotyk vo vašom interiéri, to je táto Stacca. Toto nástenné svietidlo je ideálne na to, aby dalo vašej stene moderný vzhľad. Jedná sa o...

Art deco dotyk vo vašom interiéri, to je táto Stacca. Toto nástenné svietidlo je ideálne na to, aby dalo vašej stene moderný vzhľad. Jedná sa o praktické a štýlové nástenné svietidlo s čiernym zamatovým tienidlom so zlatým interiérom. V miestnosti tak vznikne pekný svetelný efekt. Očarujúce nástenné svietidlo je vyrobené tak, aby vám poskytlo dokonalú kombináciu osvetlenia vďaka vstavanej lampičke na čítanie, ktorú si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. So svetelným zdrojom pre objímku E27 (40 W) dokončíte Stacca. Lampa na čítanie má integrovaný LED modul 100 lúmenov a 2 700 Kelvinov (teplé svetlo). Ľahko sa používa, vďaka tlačidlám zapnutia / vypnutia na montážnej doske svietidla. To umožňuje samostatnú prevádzku žiarovky a lampy na čítanie. Tienidlo má priemer 16 cm. Kompletné nástenné svietidlo má výšku 47 cm. Pružné čítacie rameno má dĺžku 24 cm. Perfektné ako svetlo na čítanie vo vašej spálni!
Tento neodolateľný produkt Nástenné svietidlo Art Deco čierne s velúrovým tienidlom – Stacca získate tiež tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii nastenne lampy. Získajte podobné produkty zo spomínanej sekcie vo výhodnej akcii! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov QAZQA vám poskytuje vynikajúci sortiment Pozrite so sami!

Tento veľmi žiadaný výrobok Nástenné svietidlo Art Deco čierne s velúrovým tienidlom - Stacca od výrobcu so zárukou kvality QAZQA jednoducho zoženiete tady teraz vo výpredajové akciu! Iba teraz za 54 EUR.