Nástenné svietidlo antracit 11,5 cm vrátane LED IP65 – bat

Minimalistická lampa, ale taká atmosférická. Nástenné svietidlo Batt LED je možné použiť v mnohých miestnostiach, s hodnotou IP IP65, toto... viac informácií »
Nástenné svietidlo antracit 11
Značka: QAZQA
31 EUR
Overiť dostupnosť »
Minimalistická lampa, ale taká atmosférická. Nástenné svietidlo Batt LED je možné použiť v mnohých miestnostiach, s hodnotou IP IP65, toto...

Minimalistická lampa, ale taká atmosférická. Nástenné svietidlo Batt LED je možné použiť v mnohých miestnostiach, s hodnotou IP IP65, toto nástenné svietidlo je možné použiť aj v kúpeľni, ale rovnako jednoducho aj vonku. Vonkajšia lampa najvyššej kvality vyrobená z vysokokvalitného hliníka s práškovým polyesterovým náterom v tmavošedej (antracitovej) farbe. Nástenné svietidlo Batt je vybavené dvoma nevymeniteľnými LED modulmi s veľkým počtom svetla s nízkou spotrebou. Majú celkovo 6 wattov, 400 lúmenov a 3 000 Kelvinov. Batt má tiež 30 000 hodín horenia. Lampa má hĺbku 3 cm, výšku 9 cm a šírku 11,5 cm. Vďaka kombinácii kvality, dizajnu, hospodárnosti a veľkého svetelného výkonu je táto lampa vhodná pre mnoho aplikácií, v interiéri aj exteriéri, takže je ideálna!
Kvalitný a žiadaný produkt Nástenné svietidlo antracit 11,5 nájdete práve teraz na stránkach v známej rubrike vonkajsie nastenne svietidla! Teraz môžete kúpiť ďalšie kusy zo spomínanej sekcie za priaznivú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky od značky QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Veľmi žiadaný tovar Nástenné svietidlo antracit 11,5 cm vrátane LED IP65 - bat od skvelého výrobcu QAZQA jednoducho môžete nájsť tu teraz práve naozaj lacno! Teraz len za 31 EUR.