Nástenné svetlo Sunrise G9, čierne/zlaté Ø 35 cm

S čierno-zlatou nástennou lampou Sunrise sa východ slnka presúva do obývacej izby Nástenné svietidlo Sunrise si svoje meno skutočne zaslúži. Na... viac informácií »
Nástenné svetlo Sunrise G9
Značka: Ideallux
240 EUR
Overiť dostupnosť »
S čierno-zlatou nástennou lampou Sunrise sa východ slnka presúva do obývacej izby Nástenné svietidlo Sunrise si svoje meno skutočne zaslúži. Na...

S čierno-zlatou nástennou lampou Sunrise sa východ slnka presúva do obývacej izby Nástenné svietidlo Sunrise si svoje meno skutočne zaslúži. Na základe okrúhleho základného tvaru je rozdelený na spodný, čierny a horný, zlatý rez, ktoré sa navzájom krivkujú. Za spodným prvkom sa nachádzajú halogénové žiarovky G9, ktorých teplé svetlo podčiarkuje horný zlatý povrch a osvetľuje aj stenu hore. Výsledkom je scéna vychádzajúceho slnka pred kopcovitou krajinou, ktorá je stále tmavá. Nepriame svetlo zo Sunrise je ideálne ako zvýrazňujúce osvetlenie a podporuje faktor dobrého pocitu v obývacej izbe. Dodávané žiarovky je možné nahradiť štandardnými žiarovkami G9 s maximálnym výkonom 40 W.
Dizajnový produkt Nástenné svetlo Sunrise G9, čierne/zlaté Ø môžete dostať ľahko tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike nástenné svietidlá! Teraz nájdete ešte ostatné produkty z tejto populárnej kategórie za outletovú cenu! Naša ponuka je široká, mrknite tiež na ďalšie kvalitné produkty značky Ideallux. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známy výrobca Ideallux má na sklade špičkové produkty Nakupujte, kým je tovar sladom.

Tento skvelý produkt Nástenné svetlo Sunrise G9, čierne/zlaté Ø 35 cm od renomovaného dodávateľa Ideallux máte možnosť zaobstarať tu a teraz za akčnú cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 240 EUR.