Nástenné svetlo Sunrise G9, čierne/zlaté Ø 27,5 cm

S čierno-zlatou nástennou lampou Sunrise sa východ slnka presúva do obývacej izby Nástenné svietidlo Sunrise si svoje meno skutočne zaslúži. Na... viac informácií »
Nástenné svetlo Sunrise G9
Značka: Ideallux
210 EUR
Overiť dostupnosť »
S čierno-zlatou nástennou lampou Sunrise sa východ slnka presúva do obývacej izby Nástenné svietidlo Sunrise si svoje meno skutočne zaslúži. Na...

S čierno-zlatou nástennou lampou Sunrise sa východ slnka presúva do obývacej izby Nástenné svietidlo Sunrise si svoje meno skutočne zaslúži. Na základe okrúhleho základného tvaru je rozdelený na spodný, čierny a horný, zlatý rez, ktoré sa navzájom krivkujú. Za spodným prvkom sa nachádzajú halogénové žiarovky G9, ktorých teplé svetlo podčiarkuje horný zlatý povrch a osvetľuje aj stenu hore. Výsledkom je scéna vychádzajúceho slnka pred kopcovitou krajinou, ktorá je stále tmavá. Nepriame svetlo zo Sunrise je ideálne ako zvýrazňujúce osvetlenie a podporuje faktor dobrého pocitu v obývacej izbe. Dodávané žiarovky je možné nahradiť štandardnými žiarovkami G9 s maximálnym výkonom 40 W.
Tento obľúbený tovar obstaráte ľahko tu u nás v známej rubrike nástenné svietidlá. Nájdite si parádne produkty z tejto obľúbenej sekcie za skvelú cenu!

Tento akčný kus Nástenné svetlo Sunrise G9, čierne/zlaté Ø 27,5 cm od výrobcu s dobrým menom Ideallux získate práve teraz za výhodné peniaze. Akčná cena už od 210 EUR.