Nástenné svetlo Karla kovový prvok šírka 35 cm

Karla - osobitne elegantná nástenná lampa Nástenná lampa Karla je štýlový zdroj svetla s určitým čarom. Oblúkové sklené tienidlo má satinovaný... viac informácií »
Nástenné svetlo Karla kovový prvok šírka 35 cm
Značka: Lindby
65 EUR
Overiť dostupnosť »
Karla - osobitne elegantná nástenná lampa Nástenná lampa Karla je štýlový zdroj svetla s určitým čarom. Oblúkové sklené tienidlo má satinovaný...

Karla – osobitne elegantná nástenná lampa Nástenná lampa Karla je štýlový zdroj svetla s určitým čarom. Oblúkové sklené tienidlo má satinovaný povrch a je doplnené dekoratívnou kovovou aplikáciou umiestnenou na spodku a po bokoch a tiahne sa do stredu lampy. Nástenná lampa vytvára obzvlášť peknú atmosféru, ktorá je večer príjemná a útulná. Veľmi žiadaný produkt Nástenné svetlo Karla kovový prvok šírka je k dispozícii ľahko na našich stránkach v rubrike nástenné svietidlá. Mrknite na akčné produkty z tejto populárnej kategórie za super ceny.

Neodolateľný produkt Nástenné svetlo Karla kovový prvok šírka 35 cm od výrobcu so skvelou povesťou Lindby je možné zaobstarať momentálne na našich stránkach za výborné peniaze. Produkt kúpite teraz u nás za 65 EUR.