Nástenné svetlo Harlekin zástrčka grafitové sivé

Nástenné svietidlo Harlequin hore-dole s vypínačom a zástrčkou Moderné nástenné svietidlo Harlequin je vybavené dvoma zdrojmi svetla. Jeden žiari... viac informácií »
Nástenné svetlo Harlekin zástrčka grafitové sivé
Značka: Herstal
75 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Harlequin hore-dole s vypínačom a zástrčkou Moderné nástenné svietidlo Harlequin je vybavené dvoma zdrojmi svetla. Jeden žiari...

Nástenné svietidlo Harlequin hore-dole s vypínačom a zástrčkou Moderné nástenné svietidlo Harlequin je vybavené dvoma zdrojmi svetla. Jeden žiari smerom hore a druhý smerom dole, Harlequin ponúka špeciálne atmosférické dodatočné osvetlenie. Použité žiarovky sú orámované lievikovitými sklenenými tienidlami v opálovej bielej farbe. Vzniká tak obzvlášť jemná žiara, ktorú je možné použiť napríklad ako zvýrazňovacie osvetlenie v obývacej izbe alebo na chodbe. Na napájací kábel (vrátane zástrčky) je pripojený vypínač pre praktické zapínanie a vypínanie svetla.
Akčný a v zľave produkt Nástenné svetlo Harlekin zástrčka grafitové sivé nájdete už dnes tu na našich stránkach zaradený v sekcii nástenné svietidlá. Pripravili sme zľavnené výrobky vo spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu! Táto výnimočná značka Herstal poskytuje kvalitný sortiment. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac. Máme aj v ponuke ďalší tovar od výrobcu Herstal. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Nový kus Nástenné svetlo Harlekin zástrčka grafitové sivé od dodávateľa s dlhou históriou Herstal môžete dostať v našej internetovej ponuke za výhodnú cenu. Ponuka už od 75 EUR.