Prandina Flyer W5 nástenné LED svetlo biela 3 000K

Otočné nástenné svietidlo LED Flyer W5 od spoločnosti Prandina, stmievateľné Flyer W5 od spoločnosti Prandina je nástenné svietidlo, ktoré... viac informácií »
Prandina Flyer W5 nástenné LED svetlo biela 3 000K
Značka: Prandina
1 609,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Otočné nástenné svietidlo LED Flyer W5 od spoločnosti Prandina, stmievateľné Flyer W5 od spoločnosti Prandina je nástenné svietidlo, ktoré...

Otočné nástenné svietidlo LED Flyer W5 od spoločnosti Prandina, stmievateľné Flyer W5 od spoločnosti Prandina je nástenné svietidlo, ktoré pripomína oblúkovú stojaciu lampu. Jeho všestrannosť spočíva najmä v možnosti horizontálneho otáčania, pretože pri vhodných podmienkach a po správnom nastavení môže optimálne osvetliť aj príjemné chvíle na pohovke, napríklad po jedle pri jedálenskom stole. Môže sa používať aj v hotelierstve a priťahuje pozornosť. Moderný dizajn stelesňuje eleganciu a kvalitu, teda presne tie faktory, ktoré taliansky výrobca svietidiel Prandina vyzdvihuje. Model Flyer W5 bol vyrobený z kovu a mimoriadne krásne rozptyľuje vyžarované svetlo prostredníctvom rozptylového disku, ktorý je zabudovaný v tienidle. Model Flyer W5 navrhla spoločnosť Needs Studios pre výrobcu Prandina z Talianska. Značka Prandina, ktorá si zakladá na najvyššej kvalite svojich značkových tienidiel fúkaných ústami, neustále rozširuje svoj sortiment výrobkov vrátane svietidiel z kovu.

Akčný a v zľave kus Prandina Flyer W5 nástenné LED svetlo biela 3 000K od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Prandina možno získať v súčasnosti so zľavou! Akčné ceny od 1 609,90 EUR.