Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce hliník

Veľa predávaný kus Nástenné LED Umbra nepriamo môžete dostať teraz tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike nástenné svietidlá!... viac informácií »
Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce hliník
Značka: Euluna
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa predávaný kus Nástenné LED Umbra nepriamo môžete dostať teraz tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike nástenné svietidlá!...

Veľa predávaný kus Nástenné LED Umbra nepriamo môžete dostať teraz tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike nástenné svietidlá! Pozrite sa na akčné produkty v spomínanej kategórii za priaznivú cenu. Nebojte sa, máme toho viac, pozrite sa tiež na viac výrobkov značky Euluna. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka Euluna má top sortiment.
Kovové LED nástenné svietidlo Umbra – moderné skrz na skrz Vďaka príjemnému svetelnému efektu a modernému vzhľadu je nástenné svetlo Umbra LED dokonalým zdrojom svetla a prvkom vybavenia pre moderné obývacie priestory. Na obdĺžnikový nástenný držiak je pripevnený kovový pás s matným hliníkovým vzhľadom, ktorý sa tiahne smerom nahor. Ich teplé biele svetlo je vyžarované zozadu a odrážané od steny, takže miestnosť je osvetlená nepriamo a príjemne bez oslnenia. Pre pohodlné prepínanie a stmievanie je v rozsahu dodávky diaľkové ovládanie.

Veľa predávaný tovar Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce hliník od obľúbenej značky Euluna pohodlne dostanete v našej ponuke za dobrú cenu. Ceny už od 79,90 EUR.