Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce čierne

Umbra - nepriame nástenné osvetlenie s moderným vzhľadom Čierne nástenné LED svetlo Umbra ponúka dokonalé nepriame osvetlenie všetkých moderných... viac informácií »
Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce čierne
Značka: Euluna
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Umbra - nepriame nástenné osvetlenie s moderným vzhľadom Čierne nástenné LED svetlo Umbra ponúka dokonalé nepriame osvetlenie všetkých moderných...

Umbra – nepriame nástenné osvetlenie s moderným vzhľadom Čierne nástenné LED svetlo Umbra ponúka dokonalé nepriame osvetlenie všetkých moderných izieb. Jediný kovový pás, mierne zakrivený k stene – to je všetko. Redukovaný dizajn LED nástenného svietidla je rozhodne jednoduchý, a preto je osobitným zvýraznením každého bytu. Energeticky účinné LED diódy sú pripevnené na zadnej strane a nepriamo svietia na stenu príjemnou teplou bielou farbou, čo vytvára domácu atmosféru. Či už ako malé zvýraznenie v obývacej izbe alebo ako nepriamy zdroj svetla na chodbe – moderné nástenné LED svetlo Umbra sa ľahko hodí kdekoľvek. Môže byť tiež stlmený, ale iba pomocou vhodného diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou dodávky. Tento vynikajúci kus Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce obstaráte aktuálne na stránkach v rubrike nástenné svietidlá! Teraz môžete kúpiť parádne produkty zo spomínanej sekcie za parádnu cenu. V očiach zákazníkov popupárna značka Euluna vám ponúka vysoko kvalitné výrobky Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Často hľadaný produkt Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce čierne od skvelej značky Euluna môžete pohodlne kúpiť aktuálne na našej webovej stránke v akcii. Cenovo vychádza na 79,90 EUR.