Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce chróm

Nástenné svietidlo LED Umbra - elegantný lesk a nepriame svetlo Nástenné svietidlo Umbra dokonale kombinuje moderný dizajn a príjemný svetelný efekt.... viac informácií »
Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce chróm
Značka: Euluna
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo LED Umbra - elegantný lesk a nepriame svetlo Nástenné svietidlo Umbra dokonale kombinuje moderný dizajn a príjemný svetelný efekt....

Nástenné svietidlo LED Umbra – elegantný lesk a nepriame svetlo Nástenné svietidlo Umbra dokonale kombinuje moderný dizajn a príjemný svetelný efekt. Jeho LED diódy sú pripevnené k zadnej časti lesklého chrómového pruhu, ktorý sa tiahne nahor od obdĺžnikového nástenného držiaka a na špičke vytvára jemnú krivku smerom k stene. Ten odráža svetlo z LED diód do miestnosti, takže sa dosahuje nepriame všeobecné osvetlenie. Diaľkové ovládanie na spínanie a stmievanie nástenného svetla je súčasťou dodávky. Veľa podarený produkt Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce chróm môžete kúpiť tiež tu u nás v kategórii nástenné svietidlá. Teraz kúpite zľavnené kúsky z tejto populárnej rubriky za outletovú cenu! Významný výrobca Euluna dodáva svojim zákazníkom kvalitné výrobky.

Unikátny a obľúbený produkt Nástenné LED Umbra nepriamo vyžarujúce chróm od spoločnosti s výborným menom Euluna ľahko môžete nájsť v súčasnosti za primerané peniaze. Teraz len za 79,90 EUR.