Nástenné LED svietidlo Raik ovládané gestami biele

Super produkt Nástenné LED svietidlo Raik ovládané máte možnosť zohnať bezprostredne tu na stránkach umiestnený v rubrike nástenné svietidlá!... viac informácií »
Nástenné LED svietidlo Raik ovládané gestami biele
Super produkt Nástenné LED svietidlo Raik ovládané máte možnosť zohnať bezprostredne tu na stránkach umiestnený v rubrike nástenné svietidlá!...

Super produkt Nástenné LED svietidlo Raik ovládané máte možnosť zohnať bezprostredne tu na stránkach umiestnený v rubrike nástenné svietidlá! Teraz nájdete skvelé výrobky z tejto známej rubriky v akcii!
Stmievateľné LED posteľné svetlo Raik s ovládaním gestami Nástenné svetlo Raik LED vytvára optimálne svetlo a boduje s funkciou ovládania gestami. Toto umožňuje nielen zapínanie a vypínanie svetla pomocou jednoduchého gesta, ale umožňuje aj nepretržité stmievanie. Takto možno vytvoriť správne prostredie pre každú situáciu. Je zvlášť vhodná ako lampa na čítanie, keď je pripevnená k stene vedľa postele. Je tiež vybavený zástrčkou a môže byť tak jednotlivo pripojený k zásuvke.

Vysokokvalitný produkt Nástenné LED svietidlo Raik ovládané gestami biele od značky s dlhou históriou FISCHER & HONSEL môžete zaobstarať online za outletovú cenu. Ceny už od 80 EUR.