Nástenné LED svietidlo Lungo, moderné, čierne

Kvalitný tovar Nástenné LED svietidlo Lungo, máte možnosť zohnať bez problémov tu na webe umiestnený v rubrike nástenné svietidlá. Pozrite sa na... viac informácií »
Nástenné LED svietidlo Lungo
Značka: Euluna
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný tovar Nástenné LED svietidlo Lungo, máte možnosť zohnať bez problémov tu na webe umiestnený v rubrike nástenné svietidlá. Pozrite sa na...

Kvalitný tovar Nástenné LED svietidlo Lungo, máte možnosť zohnať bez problémov tu na webe umiestnený v rubrike nástenné svietidlá. Pozrite sa na ešte iné produkty z našej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu!
Lungo – nástenné LED svietidlo so špirálovitým vzhľadom Vďaka svojmu modernému vzhľadu vytvára nástenné LED svietidlo Lungo fantastické efekty na chodbe alebo decentné doplnkové osvetlenie v obytných priestoroch a spálňach. Vďaka svojmu čierno-bielemu povrchu sa tiež zázračne hodí do minimalistických dizajnov interiéru. Obsluha je zabezpečená diaľkovým ovládaním, ktoré je zahrnuté v rozsahu dodávky. Diaľkové ovládanie sa môže použiť aj na stmievanie jasu svetla.

Obľúbený a kvalitný výrobok Nástenné LED svietidlo Lungo, moderné, čierne od nášho známeho výrobcu Euluna môžete dostať zde teraz za skvelú cenu. Práve možno objednať len za 79,90 EUR.