Nástenné LED svietidlo Lonisa, biela 37 cm

Nástenné LED svietidlo Lonisa s mäkkým osvetlením svietiacim hore a dole Lonisa sa skladá z mierne zaobleného kovového tela, ktoré je celé biele, a... viac informácií »
Nástenné LED svietidlo Lonisa
Značka: Lindby
89,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné LED svietidlo Lonisa s mäkkým osvetlením svietiacim hore a dole Lonisa sa skladá z mierne zaobleného kovového tela, ktoré je celé biele, a...

Nástenné LED svietidlo Lonisa s mäkkým osvetlením svietiacim hore a dole Lonisa sa skladá z mierne zaobleného kovového tela, ktoré je celé biele, a tak je úplne nadčasové. Zadná strana kovového panelu obsahuje LED diódy, ktoré svietia na zakrivený kovový panel. Osvetlenie je teda zvlášť útulné a miestnosti dodáva príjemný efekt bez toho, aby oslňovalo. LED diódy nástenného svietidla sú energeticky úsporné a jasné, čo je samozrejme kombinácia, ktorú ako spotrebiteľ určite oceníte.
Tento kvalitný produkt možno kúpiť práve tu na webe v obľúbenej kategórii nástenné svietidlá! Pripravili sme pre vás výnimočné kusy v spomínanej rubrike za výborné peniaze.

Kvalitný a žiadaný produkt Nástenné LED svietidlo Lonisa, biela 37 cm od dodávateľa s dlhou históriou Lindby možno zohnať v našej ponuke lacno! Ponuka už od 89,90 EUR.