Nástenné LED svietidlo Baabe, chróm

Nástenné svetlo Baabe LED v chrómovej a bielej farbe Podlhovasté nástenné LED svetlo Baabe sa hodí obzvlášť dobre k mnohým možnostiam súčasného... viac informácií »
Nástenné LED svietidlo Baabe
Nástenné svetlo Baabe LED v chrómovej a bielej farbe Podlhovasté nástenné LED svetlo Baabe sa hodí obzvlášť dobre k mnohým možnostiam súčasného...

Nástenné svetlo Baabe LED v chrómovej a bielej farbe Podlhovasté nástenné LED svetlo Baabe sa hodí obzvlášť dobre k mnohým možnostiam súčasného bývania nielen pre svoj jemný tvar, ale aj pre modernú farebnú schému v bielej a chrómovej farbe. Môže byť použitý napríklad ako osvetlenie zrkadiel v kúpeľni alebo ako osvetlenie úloh pod kuchynskými skrinkami. Jeho telo je vyrobené z kovu, difúzor, ktorý zaberá celú prednú časť, z akrylového plastu. Vybavený vypínačom na kryte.
Veľa predávaný výrobok Nástenné LED svietidlo Baabe, máte možnosť nájsť aktuálne tu na našom webe zaradený v kategórii nástenné svietidlá. Vyhľadajte si ešte ostatné výrobky zo spomínanej sekcie v akcii.

Tento dizajnový produkt Nástenné LED svietidlo Baabe, chróm od spoločnosti s popredným postavením na trhu FISCHER & HONSEL získate v našej online ponuke za dobrú cenu! Ponuka od 160 EUR.