Nástenné LED Pare TW 3 farby svetla+stmievač 40cm

Všestranné nastaviteľné LED nástenné svetlo Pare TW Podlhovasté LED nástenné svietidlo Pare TW vyrobené z kovu s matným niklovým povrchom a... viac informácií »
Nástenné LED Pare TW 3 farby svetla+stmievač 40cm
Všestranné nastaviteľné LED nástenné svetlo Pare TW Podlhovasté LED nástenné svietidlo Pare TW vyrobené z kovu s matným niklovým povrchom a...

Všestranné nastaviteľné LED nástenné svetlo Pare TW Podlhovasté LED nástenné svietidlo Pare TW vyrobené z kovu s matným niklovým povrchom a akrylovým krytom je možné nastaviť mnohými spôsobmi. Svetelné žiarenie je možné vďaka absolútnej flexibilite zosúladiť vďaka otočnému prvku svietidla v držiaku, farba svetla integrovaných LED diód je možné nastaviť v troch stupňoch vďaka funkcii „laditeľná biela“ a jas je možné plynule meniť aj pomocou stmievacie tlačidlo na svietidle. Jednoduchý, moderný dizajn a flexibilita nastavenia svetla z neho robia nástenné svietidlo do mnohých oblastí domu.
Unikátny a žiadaný produkt ide získať bezprostredne na našom webe v populárnej rubrike nástenné svietidlá. Pozrite sa na skvelé výrobky z tejto obľúbenej sekcie za outletovú cenu! V očiach zákazníkov popupárna značka FISCHER & HONSEL vám predstavuje skvelé výrobky. Veď to vidíte sami!

Tento veľmi obľúbený kus Nástenné LED Pare TW 3 farby svetla+stmievač 40cm od značky s tradíciou a dobrou povesťou FISCHER & HONSEL máte možnosť nakúpiť tu a teraz za rozumné peniaze! Ceny už od 160 EUR.