Nástenné LED Goodnight USB port, biele-antracit

LED nástenné svietidlo Goodnight s USB portom a pripevnenou poličkou na stôl LED nástenné svetlo Goodnight je moderné a multifunkčné s integrovaným... viac informácií »
Nástenné LED Goodnight USB port
Značka: Fabas Luce
200 EUR
Overiť dostupnosť »
LED nástenné svietidlo Goodnight s USB portom a pripevnenou poličkou na stôl LED nástenné svetlo Goodnight je moderné a multifunkčné s integrovaným...

LED nástenné svietidlo Goodnight s USB portom a pripevnenou poličkou na stôl LED nástenné svetlo Goodnight je moderné a multifunkčné s integrovaným dotykovým stmievačom, USB pripojením a úložným priestorom pod svetlom. Lampa je dokonalou zmesou klasických a moderných detailov, ktorá je vybavená multifunkčnými funkciami. tienidlo na lampu je navrhnuté v klasickom štýle, drží ho tyč a stojí vertikálne na poličke. Celkovo vyzerá Goodnight ako stolová lampa na stenu, ktorá je pripojená k elektrickej zásuvke káblom. V kábli je zabudovaný vypínač na jeho zapnutie a vypnutie, zatiaľ čo jas je možné meniť pomocou dotykového stmievača nainštalovaného na poličke. Je tiež možné nabíjať elektronické zariadenia cez integrovaný USB port. LED nástenné svietidlo Goodnight poskytuje príjemné svetlo svojim teplým bielym osvetlením a je ideálne umiestnené ako osvetlenie nočného stolíka v spálni.
Úplne jedinečný produkt Nástenné LED Goodnight USB port, získate tiež na našom webe v kategórii lampy na nočný stolík. Pozrite sa na obľúbené kusy z tejto obľúbenej kategórie za priaznivú cenu.

Kvalitný tovar Nástenné LED Goodnight USB port, biele-antracit od populárnej značky Fabas Luce možno získať v našej internetovej ponuke za rozumné peniaze! Na zohnanie práve v akcii za 200 EUR.