BEGA 33017 nástenné LED svetlo 3000K grafit 17 cm

Obdĺžnikové LED zapustené nástenné svietidlo s tieneným výstupom svetla LED zapustené nástenné svetlo je vybavené nárazuvzdornosťou IK09 a je... viac informácií »
BEGA 33017 nástenné LED svetlo 3000K grafit 17 cm
Značka: BEGA
270 EUR
Overiť dostupnosť »
Obdĺžnikové LED zapustené nástenné svietidlo s tieneným výstupom svetla LED zapustené nástenné svetlo je vybavené nárazuvzdornosťou IK09 a je...

Obdĺžnikové LED zapustené nástenné svietidlo s tieneným výstupom svetla LED zapustené nástenné svetlo je vybavené nárazuvzdornosťou IK09 a je vyrobené z vysoko kvalitného hliníka a nehrdzavejúcej ocele. Okrem tejto ochrany je tiež chránený proti vodným lúčom IP65, a preto ho možno bez váhania použiť v zamýšľanej oblasti použitia – napríklad integrovaný priamo do schodov na schodoch alebo na chodníkoch na stene. Vďaka svojmu jemnému obdĺžnikovému tvaru sa dá úžasne integrovať a je možné ho prepnúť na niekoľko súčasne, pretože je vhodný pre priame vedenie. Týmto spôsobom je emitované tienené, rovnomerné a mäkké svetlo, ktoré preniká cez jemné štrbiny. Teplé biele LED diódy sú umiestnené za krytom. Po zapnutí svetla sa na podlahe objaví príťažlivý vzor, ktorý zaisťuje dobrú orientáciu v tme.

Kvalitný a obľúbený tovar BEGA 33017 nástenné LED svetlo 3000K grafit 17 cm od známej spoločnosti BEGA je možné kúpiť práve dnes extra so zľavou! Ponuky už od 270 EUR.