Nástenná lampa v štýle Art Deco zlatá s bavlneným čiernym tienidlom – Stacca

Art deco dotyk vo vašom interiéri, to je táto Stacca. Toto nástenné svietidlo je ideálne na to, aby dalo vašej stene vzhľad Art Deco alebo retro. Je to... viac informácií »
Nástenná lampa v štýle Art Deco zlatá s bavlneným čiernym tienidlom - Stacca
Značka: QAZQA
50 EUR
Overiť dostupnosť »
Art deco dotyk vo vašom interiéri, to je táto Stacca. Toto nástenné svietidlo je ideálne na to, aby dalo vašej stene vzhľad Art Deco alebo retro. Je to...

Art deco dotyk vo vašom interiéri, to je táto Stacca. Toto nástenné svietidlo je ideálne na to, aby dalo vašej stene vzhľad Art Deco alebo retro. Je to praktické a štýlové nástenné svietidlo v čiernej farbe v kombinácii so zlatou. Očarujúce nástenné svietidlo je vyrobené tak, aby vám poskytlo dokonalú kombináciu osvetlenia vďaka vstavanej lampičke na čítanie, ktorú si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. So svetelným zdrojom pre objímku E27 (40 W) dokončíte Stacca. Lampa na čítanie má integrovaný LED modul 100 lúmenov a 2 700 Kelvinov (teplé svetlo). Ľahko sa používa, vďaka tlačidlám zapnutia / vypnutia na montážnej doske svietidla. To umožňuje samostatnú prevádzku žiarovky a lampy na čítanie. Tienidlo má priemer 16 cm. Kompletné nástenné svietidlo má výšku 47 cm. Pružné čítacie rameno má dĺžku 24 cm. Perfektné ako svetlo na čítanie vo vašej spálni! Akčný výrobok je dostupný aktuálne tu a teraz na našom webe v sekcii nastenne lampy. Teraz môžete kúpiť ďalšie produkty z tejto obľúbenej sekcie za výpredajovú cenu. Významný výrobca QAZQA má veľmi kvalitné výrobky. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Tento kvalitný a žiadaný produkt Nástenná lampa v štýle Art Deco zlatá s bavlneným čiernym tienidlom - Stacca od spoľahlivého výrobcu QAZQA ide získať v našej aktuálnej ponuke za výhodné peniaze! Produkt kúpite teraz u nás za 50 EUR.