Nástenná lampa Marta 9,2 cm 2–pl. CCT biela/matná

Vonkajšie nástenné LED svetlo Marta, ktoré svieti smerom hore a dole s nastaviteľnou farbou svetla a matným difúzorom Nástenné svietidlo Marta s dvoma... viac informácií »
Nástenná lampa Marta 9
Značka: Fumagalli
35 EUR70 EUR Zľava -50%
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné LED svetlo Marta, ktoré svieti smerom hore a dole s nastaviteľnou farbou svetla a matným difúzorom Nástenné svietidlo Marta s dvoma...

Vonkajšie nástenné LED svetlo Marta, ktoré svieti smerom hore a dole s nastaviteľnou farbou svetla a matným difúzorom Nástenné svietidlo Marta s dvoma plameňmi je presvedčivé ako dekoratívny a funkčný zdroj svetla pre vonkajšie prostredie, pretože ponúka jemné svetlo vyžaované nahor a nadol a zároveň priame svetlo nadol. Kruhové telo vyčnievajúce spredu je vyrobené z odolnej liatej živice s monochromatickou povrchovou úpravou, zatiaľ čo matné polykarbonátové kryty zabezpečujú rovnomerný rozptyl svetla. Prenikaniu dažďovej vody bránia silikónové tesnenia. LED žiarovky GU10 sú vybavené mini spínačmi na výber medzi teplým bielym alebo univerzálnym bielym svetlom. – dodávka vrátane vymeniteľných svetelných zdrojov Tento akčný a v zľave produkt Nástenná lampa Marta 9,2 cm možno zaobstarať priamo na webe v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá. Teraz kúpite nové kusy z tejto populárnej kategórie za rozumné peniaze! Náš sortiment je ale široký, preskúmajte u nás tiež ďalšie vybrané produkty od dodávateľa Fumagalli. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Výrobca Fumagalli obohatí vás kvalitné výrobky. Ponuka platí do vypredania zásob!

Tento akčný a v zľave výrobok Nástenná lampa Marta 9,2 cm 2–pl. CCT biela/matná od skvelého výrobcu Fumagalli ide získať tu za neuveriteľne nízku cenu. Výhodne za super cenu 35 EUR.