Nástenná lampa čierna so zlatom – Hangman

Ak hľadáte vtipné, zjednodušujúce a jedinečné nástenné svietidlo, potom ste na správnom mieste. Nástenné svietidlo Hangman má otvorený charakter... viac informácií »
Nástenná lampa čierna so zlatom - Hangman
Značka: QAZQA
21 EUR
Overiť dostupnosť »
Ak hľadáte vtipné, zjednodušujúce a jedinečné nástenné svietidlo, potom ste na správnom mieste. Nástenné svietidlo Hangman má otvorený charakter...

Ak hľadáte vtipné, zjednodušujúce a jedinečné nástenné svietidlo, potom ste na správnom mieste. Nástenné svietidlo Hangman má otvorený charakter a použitie dvoch materiálov robí lampu veľmi vzrušujúcou. Toto nástenné svietidlo funguje perfektne ako nočné svetlo v spálni, ale veľmi pekné je aj v predsieni alebo obývacej izbe. Svietidlo je stmievateľné (stmievač nie je súčasťou dodávky). Nástenné svietidlo Hangman je doplnené o špeciálny svetelný zdroj s maximálnym výkonom 25 Watt. Má veľké kovanie E27 a je dodávaný bez svetelného zdroja, takže si ho určite objednajte spolu s ním. Svietidlo má hĺbku 20 cm a výšku 22,5 cm. Šnúra má dĺžku 220 cm. Nástenné svietidlo Hangman je atraktívnym doplnkom vášho interiéru.
Tento veľmi obľúbený výrobok Nástenná lampa čierna so je k dispozícii ešte tu na webe umiestnený v kategórii nastenne lampy. Teraz môžete nájsť nové kúsky zo spomínanej rubriky na pár kliknutí! Známy výrobca QAZQA vám môže poskytnúť kvalitné produkty

Veľmi jedinečný produkt Nástenná lampa čierna so zlatom - Hangman od spoločnosti s popredným postavením na trhu QAZQA môžete získať práve teraz v akcii! Lacno za cenu 21 EUR.