Nástenná lampa Art Deco čierna 2 -svetlá – Vybavenie

Páni, toto je elegantné nástenné svietidlo! Zariadenie má luxusný vzhľad vďaka oceľovému zariadeniu, ktoré je prevedené v čiernej farbe. Pretože... viac informácií »
Nástenná lampa Art Deco čierna 2 -svetlá - Vybavenie
Značka: QAZQA
45 EUR
Overiť dostupnosť »
Páni, toto je elegantné nástenné svietidlo! Zariadenie má luxusný vzhľad vďaka oceľovému zariadeniu, ktoré je prevedené v čiernej farbe. Pretože...

Páni, toto je elegantné nástenné svietidlo! Zariadenie má luxusný vzhľad vďaka oceľovému zariadeniu, ktoré je prevedené v čiernej farbe. Pretože osvetlenie svieti nahor aj nadol, získate na stene krásny svetelný efekt. Nástenné svietidlo má hĺbku 8,5 cm, výšku 40 cm a dĺžku 11 cm. Montážna doska má hĺbku 2,5 cm, výšku 9 cm a dĺžku 8 cm. Zariadenie vybavíte 2 zdrojmi svetla, z ktorých každý musí mať tvarovku E27 (max. 40 W). Nezabudnite si ich objednať zvlášť. Na navodenie atmosféry v miestnosti môžete lampu pripojiť k stmievaču (nie je súčasťou dodávky). Facil je krásna nástenná lampa do haly, spálne alebo obývačky. Doplňte svoj interiér o túto elegantnú nástennú lampu!
Zľavový tovar Nástenná lampa Art Deco čierna 2 -svetlá – možno nakúpiť bez problémov na našich stránkach v známej sekcii nastenne lampy. Zaobstarajte si akčné výrobky v spomínanej rubrike za výborné peniaze. Predný dodávateľ QAZQA svojim zákazníkom dodáva prvotriedny produkty. Urobte si radosť. U nás vám ponúkneme viac, pozrite sa tiež na viac skvelých produktov značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Akčný produkt Nástenná lampa Art Deco čierna 2 -svetlá - Vybavenie od dodávateľa s dlhou históriou QAZQA ľahko nájdete práve teraz za neuveriteľne výhodnú cenu! Cenovo vychádza na 45 EUR.