Loop – nastaviteľná stojaca lampa

Krásna stojaca lampa Loop pre útulný domov Esteticky pôsobí biely chintzový tienidlo na lampu , ktorý vyžaruje teplé, jemné svetlo. Rám je vyrobený... viac informácií »
Loop – nastaviteľná stojaca lampa
Značka: Hufnagel
609,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Krásna stojaca lampa Loop pre útulný domov Esteticky pôsobí biely chintzový tienidlo na lampu , ktorý vyžaruje teplé, jemné svetlo. Rám je vyrobený...

Krásna stojaca lampa Loop pre útulný domov Esteticky pôsobí biely chintzový tienidlo na lampu , ktorý vyžaruje teplé, jemné svetlo. Rám je vyrobený z matného kovu niklovej farby a je výškovo nastaviteľný až do 165 cm. Uhlové rameno svietidla je otočné a dá sa ľahko uviesť do požadovanej polohy. Funkčné a praktické Tieto funkcie robia z lampy praktickú lampu na čítanie a prácu, ktorá by si čoskoro mohla nájsť miesto vedľa pohodlného kresla. Dodáva miestnosti útulnú atmosféru a pozýva vás zdržiavať sa. Vysoká kvalita v kombinácii s elegantným vzhľadom Lampu vyrobil nemecký výrobca, ktorému sa podarilo skĺbiť vysoké štandardy kvality s elegantným dizajnom.

Unikátny a obľúbený produkt Loop – nastaviteľná stojaca lampa originál od značky Hufnagel ľahko môžete zaobstarať v súčasnosti za výhodnú cenu! Lacno za 609,90 EUR.