Nadstavbové LED svietidlo Lugano 3 000 K, 90 cm

Najpredávanejší produkt Nadstavbové LED svietidlo Lugano 3 000 K, 90 cm od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Hera nájdete tu teraz práve za dobrú cenu. V súčasnosti v predaji od 99,90 EUR. EAN: 4051268153058
Nadstavbové LED svietidlo Lugano 3 000 K
Značka: Hera
99,90 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Moderné LED skrinkové svietidlo Lugano s teplou bielou farba svetla Nástenné svietidlo Lugano je jednoduché a moderné a vďaka svojim technickým vlastnostiam je použiteľné rôznymi spôsobmi. Vydáva jasné, teplé biele svetlo nad zrkadlovou skrinkou v kúpeľni, nad šatníkovou skriňou alebo v komerčných priestoroch. Kryt je vyrobený z eloxovaného hliníka a plastového krytu, ktorý rovnomerne a bez oslnenia distribuuje svetlo. Lugano má výkonnú LED, ktorá je veľmi odolná a má životnosť 60 000 hodín. Svietidlo je vybavené káblom dlhým 2,30 m so zástrčkou Led 24 a možno ho ľahko naskrutkovať na skrinku alebo poličku. Poznámka: Je potrebný LED transformátor 24 V DC.
Unikátny a obľúbený produkt Nadstavbové LED svietidlo Lugano 3 000 K, 90 cm zoženiete bez ťažkostí tu na webe v obľúbenej sekcii nábytkové osvetlenie. Teraz môžete kúpiť skvelé produkty z tejto obľúbenej kategórie za rozumné peniaze. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac! Máme však aj v ponuke viac kvalitných výrobkov od výrobcu Hera. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Predný dodávateľ Hera dlhodobo predáva skvelé výrobky Nakupujte, kým je tovar sladom!