lightservice.sk

Immax SMART Bezpečnostný box na kľúče 07773L

Tento neodolateľný výrobok Immax SMART Bezpečnostný box na kľúče 07773L od nášho známeho výrobcu Immax možno zohnať na našich stránkach navždy výhodne! Akčná cena 82,60 EUR.
EAN: 8592957077737
Immax SMART Bezpečnostný box na kľúče 07773L
Overiť dostupnosť »
Značka: Immax
82,60 EUR

Popis produktu

Chytrý box na kľúče predstavuje jednoduchý a spoľahlivý spôsob, akým môžete ostatným poskytnúť prístup k vašim kľúčom od auta, bytu, platobnej karte, hotelovej karte a pod. Vďaka moderným technológiám Tuya a Bluetooth navyše môžete ovládať tento trezor bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, a to vďaka bezplatnej aplikácii IMMAX NEO PRO, ktorá je kompatibilná so systémami TUYA a Lidl a podporuje hlasové ovládanie pomocou Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Siri. Aplikácia okrem iného tiež umožňuje generovanie dočasných kódov. Schránku môžete zavesiť na pokoji dverí alebo pripevniť na stenu pomocou montážnych súčiastok, ktoré sú súčasťou balenia. Extrémna odolnosť je zaručená vďaka oceľovému prevedeniu a krytiu IPX5. Napájanie je riešené pomocou 2ks AA ceruzkových batérií a pre núdzové napájanie slúži USB-C vstup.

Technická špecifikácia:
Farba: čierna
Materiál: plech, oceľ
Komunikačný protokol: Bluetooth (BLE)
Frekvencia: 2400MHz~2483.5MHz
Maximálny RF výstupný výkon: BLE: 4dBm
Batéria: 2x AA
Výdrž na batériu: 12 mesiacov
Núdzové napájanie: USB-C
Dĺžka hesla: 6 číslic, podporuje až 16 číslic
Max. počet uložených hesiel: 30 skupín
Stupeň krytia: IPx5

Obsah balenia: box na kľúče, príslušenstvo pre inštaláciu, 2ks AA ceruzkové batérie, užívateľský manuál

Ďalšie parametre: Hmotnosť 1,5Kg. Krytie IPX5. Materiál plech, ocel. Pracovná teplota -10°C až 50°C. Rozmery 79 × 141 × 46mm. Napájanie batérie (2x AA). Napájanie USB-C (núdzové). Farba produktu čierna. Záruka 2 roky. Podpora operačných systémov Android, iOS. Kompatibilné aplikácie Immax NEO PRO, TUYA, LIDL. Hlasové ovládanie Amazon Alexa, Google Assistant. Komunikačný protokol Bluetooth (BLE). . . . . . . .