Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 50/50/25

Obohaťte svoj vidiecky, moderný alebo priemyselný interiér týmto nádherným hnedým tienidlom! Tienidlo má výšku 25 cm a priemer 50 cm. Svietidlo má... viac informácií »
Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 50/50/25
Značka: QAZQA
109 EUR
Overiť dostupnosť »
Obohaťte svoj vidiecky, moderný alebo priemyselný interiér týmto nádherným hnedým tienidlom! Tienidlo má výšku 25 cm a priemer 50 cm. Svietidlo má...

Obohaťte svoj vidiecky, moderný alebo priemyselný interiér týmto nádherným hnedým tienidlom! Tienidlo má výšku 25 cm a priemer 50 cm. Svietidlo má interiér vhodný pre svetelný zdroj E27. Tento odtieň je vhodný na použitie ako pre stojaciu lampu, tak aj pre závesné svietidlo. Okrúhly velúrový kryt je odborne dokončený vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu tmavohnedú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, chodbe alebo kuchyni.

Tento výnimočný kus Velúrové tienidlo na žiarovku hnedé 50/50/25 od spoločnosti so zárukou kvality QAZQA ide získať v našej ponuke za skvelú cenu! V súčasnosti v predaji od 109 EUR.