Statív na stojane čierny s červeným odtieňom a zlatom 50 cm – Puros

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Bordovo červená farba kapucne vnáša do... viac informácií »
Statív na stojane čierny s červeným odtieňom a zlatom 50 cm - Puros
Značka: QAZQA
139 EUR
Overiť dostupnosť »
S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Bordovo červená farba kapucne vnáša do...

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Bordovo červená farba kapucne vnáša do vášho domova leto! Tienidlo má priemer 50 cm a výšku 25 cm. Lampa má celkovú výšku 145 cm. Podstavec má priemer 45 cm. Výrobok sa dodáva s káblom s maximálnou dĺžkou 320 cm. Svietidlo je tiež stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky); takže si večer urobte s Purosom mimoriadne útulný! Doplňte svoju podlahovú lampu o pekný svetelný zdroj, ktorý sa zmestí do objímky E27 (max. 60 W), je potrebné ho objednať zvlášť. Nechajte svoju obývaciu izbu žiariť týmito Puros!Tento akčný produkt Statív na stojane čierny s červeným odtieňom a zlatom 50 cm – Puros nájdete priamo tu u nás v populárnej rubrike stojace lampy. Vyhľadajte si ešte iné produkty z tejto populárnej sekcie za výhodné peniaze. U nás vám ponúkneme viac, mrknite na viac vybraných výrobkov značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný produkt Statív na stojane čierny s červeným odtieňom a zlatom 50 cm - Puros od známeho výrobcu QAZQA pohodlne zaobstaráte tady za super peniaze. Práve teraz v akcii za 139 EUR.