Statív na stojane čierny s ružovým odtieňom a zlatom 50 cm – Puros

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Ružová farba kapucne vnáša do vášho... viac informácií »
Statív na stojane čierny s ružovým odtieňom a zlatom 50 cm - Puros
Značka: QAZQA
84,95 EUR
Overiť dostupnosť »
S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Ružová farba kapucne vnáša do vášho...

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Ružová farba kapucne vnáša do vášho domova leto! Tienidlo má priemer 50 cm a výšku 25 cm. Lampa má celkovú výšku 145 cm. Podstavec má priemer 45 cm. Výrobok sa dodáva s káblom s maximálnou dĺžkou 320 cm. Svietidlo je tiež stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky); takže si večer urobte s Purosom mimoriadne útulný! Doplňte svoju podlahovú lampu o pekný svetelný zdroj, ktorý sa zmestí do objímky E27 (max. 60 W), je potrebné ho objednať zvlášť. Nechajte svoju obývaciu izbu žiariť týmito Puros!V zľave kus získate práve tu na stránkach zaradený v rubrike stojace lampy. Pripravili sme pre vás výnimočné produkty v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii. Samozrejme, že to nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Preskúmajte u nás taky ďalšie kvalitné produkty značky QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný tovar Statív na stojane čierny s ružovým odtieňom a zlatom 50 cm - Puros od spoločnosti so skvelým menom QAZQA možno získať práve dnes za super cenu. Teraz za akčnú cenu 84,95 EUR.