LEDS-C4 Veneto nástenné LED svietidlo 2700K mosadz

Elegantné nástenné svietidlo LED Veneto s mosadzným rámom a priehľadným štruktúrovaným tienidlom Nástenné svietidlo Veneto LED s elegantným... viac informácií »
LEDS-C4 Veneto nástenné LED svietidlo 2700K mosadz
Značka: LEDS-C4
150 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantné nástenné svietidlo LED Veneto s mosadzným rámom a priehľadným štruktúrovaným tienidlom Nástenné svietidlo Veneto LED s elegantným...

Elegantné nástenné svietidlo LED Veneto s mosadzným rámom a priehľadným štruktúrovaným tienidlom Nástenné svietidlo Veneto LED s elegantným dizajnom upúta pozornosť v moderných a klasicky zariadených obývacích izbách a salónoch. Usporiadané jednotlivo alebo vedľa seba poskytujú teplé biele doplnkové osvetlenie smerom nadol. Nástenný držiak, horizontálne rameno a telo sú vyrobené z kovu s mosadznou povrchovou úpravou, zatiaľ čo valcovité plastové tienidlo je z číreho krištáľového skla. Jeho štruktúra sa zvýrazní najmä po zapnutí svetla.

V zľave tento tovar LEDS-C4 Veneto nástenné LED svietidlo 2700K mosadz od top výrobcu LEDS-C4 možno nájsť na našich stránkach za výhodnú cenu. Výhodne za 150 EUR.