Stropné svietidlo Edinburgh, starožitná mosadz

Okrúhle stropné svietidlo Edinburgh v starožitnej mosadzi s IP44 Stropným svietidlom Edinburgh môžu byť efektívne osvetlené nielen obytné priestory v... viac informácií »
Stropné svietidlo Edinburgh
Okrúhle stropné svietidlo Edinburgh v starožitnej mosadzi s IP44 Stropným svietidlom Edinburgh môžu byť efektívne osvetlené nielen obytné priestory v...

Okrúhle stropné svietidlo Edinburgh v starožitnej mosadzi s IP44 Stropným svietidlom Edinburgh môžu byť efektívne osvetlené nielen obytné priestory v klasickom návrhu, ale aj kúpeľne. Okrúhle stropné svietidlo z kovu s povrchovou úpravou v teplej starej mosadzi je s čírym sklom. Dve objímky E27 sú umiestnené oproti sebe na stropnom rondeli. Číre sklo, ktoré svietidlo uzatvára nadol, ako aj dookola, zaisťuje na jednej strane rozsiahle vyžarovanie svetla, na druhej strane umožňuje neobmedzený pohľad na žiarovku. Preto sa odporúča používať dekoratívne žiarovky vo filamentovom vzhľade.

Tento vynikajúci výrobok Stropné svietidlo Edinburgh, starožitná mosadz pochádzajúce od značky Searchlight jednoducho môžete nájsť na našich stránkach teraz skutočne lacno! Lacno za 170 EUR.