Molto Luce Lens Single PDI závesná lampa čierna

Moderné závesné svietidlo LED Šošovka Single PDI s priamym a nepriamym vyžarovaním svetla Závesné svietidlo LED Lens Single PDI bolo špeciálne... viac informácií »
Molto Luce Lens Single PDI závesná lampa čierna
Značka: Molto Luce
1 170 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné závesné svietidlo LED Šošovka Single PDI s priamym a nepriamym vyžarovaním svetla Závesné svietidlo LED Lens Single PDI bolo špeciálne...

Moderné závesné svietidlo LED Šošovka Single PDI s priamym a nepriamym vyžarovaním svetla Závesné svietidlo LED Lens Single PDI bolo špeciálne navrhnuté na osvetlenie kancelárií. Moderný a jemný dizajn umožňuje, aby svietidlo ladilo s takmer akýmkoľvek kancelárskym nábytkom. Má podlhovastý a lineárny dizajn a je vyrobený z hliníka. Vo vnútri tienidla sú nainštalované univerzálne biele LED diódy, ktorých svetlo vyžaruje smerom nahor a nadol. Závesné svietidlo tak vyžaruje priame svetlo na pracovisko a zároveň poskytuje príjemné všestranné osvetlenie nepriamym svetlom. Kombinácia priameho a nepriameho svetla vytvára rovnomerný svetelný obrazec, ktorý poskytuje maximálnu úľavu pre oči počas práce s VDU. – Vyžarovanie svetla: priame/nepriame (40:60) – Hodnota oslnenia (UGR): <16 - Ovládacie zariadenie (max. 250 mA) je súčasťou dodávky - Optika: Optika s protisvetelnou clonou
Kvalitný a žiadaný produkt Molto Luce Lens Single PDI závesná lampa čierna nájdete teraz tu u nás v známej rubrike závesné svietidlá! Vyberte si ešte iné produkty z tejto obľúbenej sekcie za extra cenu.

Akčný produkt Molto Luce Lens Single PDI závesná lampa čierna od poprednej spoločnosti Molto Luce je možné kúpiť práve teraz u nás lacno! V akcii za 1 170 EUR.