Molto Luce Lens Single PDI závesná lampa, biela

Moderné závesné svietidlo LED Šošovka Single PDI s priamym a nepriamym vyžarovaním svetla Závesné svietidlo LED Lens Single PDI bolo špeciálne... viac informácií »
Molto Luce Lens Single PDI závesná lampa
Značka: Molto Luce
1 170 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné závesné svietidlo LED Šošovka Single PDI s priamym a nepriamym vyžarovaním svetla Závesné svietidlo LED Lens Single PDI bolo špeciálne...

Moderné závesné svietidlo LED Šošovka Single PDI s priamym a nepriamym vyžarovaním svetla Závesné svietidlo LED Lens Single PDI bolo špeciálne navrhnuté na osvetlenie kancelárií. Moderný a jemný dizajn umožňuje, aby svietidlo ladilo s takmer akýmkoľvek kancelárskym nábytkom. Má podlhovastý a lineárny dizajn a je vyrobený z hliníka. Vo vnútri tienidla sú nainštalované univerzálne biele LED diódy, ktorých svetlo vyžaruje smerom nahor a nadol. Závesné svietidlo tak vyžaruje priame svetlo na pracovisko a zároveň poskytuje príjemné všestranné osvetlenie nepriamym svetlom. Kombinácia priameho a nepriameho svetla vytvára rovnomerný svetelný obrazec, ktorý poskytuje maximálnu úľavu pre oči počas práce s VDU. – Vyžarovanie svetla: priame/nepriame (40:60) – Hodnota oslnenia (UGR): <16 - Ovládacie zariadenie (max. 250 mA) je súčasťou dodávky - Optika: Optika s protisvetelnou clonou
Vysoko kvalitný výrobok Molto Luce Lens Single PDI závesná lampa, biela dostanete ľahko tu a teraz na našom webe v známej sekcii závesné svietidlá. Teraz kúpite ešte ďalšie produkty z našej sekcie v bezva akcii.

Často vyhľadávaný produkt Molto Luce Lens Single PDI závesná lampa, biela od dodávateľa s dlhou históriou Molto Luce zaobstaráte na našich stránkach teraz za úžasnú cenu. Teraz za akčnú cenu 1 170 EUR.