Molto Luce Lens Single PDI závesná lampa biela

Elegantné závesné svietidlo LED Lens Single PDI s univerzálnym bielym svetlom a integrovaným detektorom pohybu, ako aj senzorom denného svetla Závesné... viac informácií »
Molto Luce Lens Single PDI závesná lampa biela
Značka: Molto Luce
1 550 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantné závesné svietidlo LED Lens Single PDI s univerzálnym bielym svetlom a integrovaným detektorom pohybu, ako aj senzorom denného svetla Závesné...

Elegantné závesné svietidlo LED Lens Single PDI s univerzálnym bielym svetlom a integrovaným detektorom pohybu, ako aj senzorom denného svetla Závesné svietidlo Lens Single PDI LED s mnohými funkciami je vhodné na primerané osvetlenie kancelárskych priestorov. V úzkom a podlhovastom tienidle sú nainštalované univerzálne biele LED diódy smerujúce nahor aj nadol. Svetlo sa tak vyžaruje priamo nadol, aby dobre osvetľovalo stôl a zároveň vytváralo príjemné všadeprítomné osvetlenie prostredníctvom nepriameho svetelného lúča. Kryt svietidla LED je vyrobený z hliníka a má priamočiary a sofistikovaný dizajn, vďaka ktorému sa svietidlo bez problémov začlení do takmer každej kancelárie s moderným nábytkom. Vďaka integrovanému snímaču denného svetla závesné svietidlo automaticky prispôsobuje jas okolitému svetlu a vytvára tak čo najkonzistentnejšie svetelné podmienky, ktoré uľavujú očiam pri práci na obrazovke počítača. Okrem toho je svietidlo Lens Single PDI vybavené snímačom pohybu, ktorý reaguje na prítomnosť osôb a automaticky vypne svetlo, len čo po určitom čase nezaznamená žiadny ďalší pohyb v blízkosti svietidla. Hneď ako svietidlo opäť zaregistruje ľudí v dôsledku pohybu, opäť sa zapne. Táto funkcia nielen šetrí energiu, ale je aj nenáročná na peňaženku. – Vyžarovanie svetla: priame/nepriame (40:60) – Hodnota oslnenia (UGR): <16 - Ovládacie zariadenie (max. 250 mA) je súčasťou dodávky - Integrovaný detektor pohybu a senzor denného svetla - stmievateľné s funkciou denného svetla - Optika: optika objektívu s antireflexnou žalúziou
Podarený kus ide získať už dnes tu na našom webe zaradený v rubrike závesné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať úplne nové výrobky z našej kategórie za najnižšiu cenu! Treba hľadáte niečo iné, u nás vám ponúkneme viac. Preskúmajte u nás viac skvelých výrobkov od značky Molto Luce. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave výrobok Molto Luce Lens Single PDI závesná lampa biela od popredného výrobcu Molto Luce máte možnosť zaobstarať u nás právě extra so zľavou. Ponuky už od 1 550 EUR.