Molto Luce Dark Night R 4 000K biela/strieborná

Okrúhle LED stropné reflektory Dark Night Turn Small R v modernom dizajne Stropné vstavané svietidlo Dark Night Turn Small R LED je vhodné najmä na... viac informácií »
Molto Luce Dark Night R 4 000K biela/strieborná
Okrúhle LED stropné reflektory Dark Night Turn Small R v modernom dizajne Stropné vstavané svietidlo Dark Night Turn Small R LED je vhodné najmä na...

Okrúhle LED stropné reflektory Dark Night Turn Small R v modernom dizajne Stropné vstavané svietidlo Dark Night Turn Small R LED je vhodné najmä na použitie v priestoroch, kde sa vyžaduje vysoký komfort osvetlenia. Zabudované LED diódy svietia univerzálnou bielou farbou svetla a možno ich použiť v súkromnom sektore ako osvetlenie chodby alebo domácej kancelárie, ako aj v komerčnom sektore. LED reflektor osvetľuje nielen otvorené kancelárie, ale aj kiná, hotelové chodby, konferenčné miestnosti alebo predajné priestory v obchodoch. Vysoko účinný vákuovo odparovaný reflektor zabezpečuje osvetlenie bez oslnenia a vynikajúci svetelný výkon. Okrúhly kryt je vyrobený z vysokokvalitného hliníka a má veľmi moderný dizajn. Dodáva sa bez ovládacieho zariadenia – k dispozícii samostatne prostredníctvom príslušenstva. – Uhol lúča: 40 – Hodnota oslnenia (UGR): <16 - Rozsah otáčania: 32° - Vákuovo odparovaný hliníkový reflektor
Zľavnený tovar Molto Luce Dark Night R máte možnosť nakúpiť ľahko u nás zaradený v sekcii vysokonapäťové zapustené svietidlá 230 v. Teraz si môžete zaobstarať ďalšie výrobky zo spomínanej sekcie v akcii! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Molto Luce poskytuje pre svojich zákazníkov top výrobky Nakupujte výhodný u nás.

Žiadaný výrobok Molto Luce Dark Night R 4 000K biela/strieborná od značky s dobrým menom Molto Luce pohodlne získate práve teraz v našej ponuke naozaj výhodne. V akcii od 160 EUR.