Moderný zapustený bodový hliník – Rondoo

Skutočný obraz, ktorý je vidieť, toto zapustené miesto Rondoo! Rondoo sa perfektne hodí do moderného prostredia. Má priemer 9,3 cm, inštalačné... viac informácií »
Moderný zapustený bodový hliník - Rondoo
Značka: QAZQA
12 EUR
Overiť dostupnosť »
Skutočný obraz, ktorý je vidieť, toto zapustené miesto Rondoo! Rondoo sa perfektne hodí do moderného prostredia. Má priemer 9,3 cm, inštalačné...

Skutočný obraz, ktorý je vidieť, toto zapustené miesto Rondoo! Rondoo sa perfektne hodí do moderného prostredia. Má priemer 9,3 cm, inštalačné rozmery tohto spotu: priemer 8 cm a hĺbka 10 cm. Príjemným doplnkom tohto miesta je, že je výklopné, takže osvetlí váš priestor tam, kde ho chcete mať! Doplňte ho svetelným zdrojom GU10 s maximálnym výkonom 50 W. Ak chcete večer urobiť ešte útulnejšie, môžete tiež toto miesto stlmiť (stmievač nie je súčasťou dodávky). Zahŕňa upínacie pružiny. Choďte do moderny a vyberte si toto Rondoo!
Tento výnimočný produkt Moderný zapustený bodový hliník – Rondoo dostanete okrem iného tu a teraz na našom webe v známej rubrike zapustene svietidla. Pozrite sa na ostatné produkty z tejto známej sekcie za parádnu cenu! Obľúbená značka zákazníkov QAZQA vám môže ponúknuť kvalitný tovar Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký. Preskúmajte u nás taky ďalšie vybrané kúsky od značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný výrobok Moderný zapustený bodový hliník - Rondoo od známej značky QAZQA ide zohnať práve stále výhodne! Teraz len za 12 EUR.